Magentagreencrystals
Sodium Sulfate
Crystal Violet Lactone

производ

Нашите производи во процесот на производство се строго набудувани, бидејќи тоа е само за да ви обезбедиме најдобар квалитет.

 • Бои за бои
 • Органски среден
 • Основни хемикалии
 • Агент за третман на животна средина
 • Индустриска боја на вода
 • Дневен хемиски производ

нашите проекти

Напредна меѓународна технологија на производство и висок квалитет

 • Who We Are

  Кои сме ние

  Нашиот квалитет, цена и стабилно снабдување се високо ценети од нашите клиенти и ние успешно им служевме на нашите клиенти во Азија Пацифик, Северна Америка, Јужна Америка и Источна Европа. Ние веруваме дека можеме да воспоставиме долгорочна соработка со вас!

 • Our Business

  Нашиот бизнис

  Компанија за индустрија МИТ-ИВИ., Ltd. Ние сме специјализирани за производство и продажба на средства за средство за боење, основни хемикалии, индустриски бои на база на вода, флокуланти за лакови и имаме три хемиски постројки под наша контрола. Со нетрпение очекуваме да соработуваме со клиенти низ целиот свет и да создадеме заедно подобра иднина.

 • Our Strategy

  Нашата стратегија

  Пред-продажба-продажба-по-продажба-испорака, ќе има лице што ќе ги прицврсти сите ваши работи, без грижи, ве молам бидете сигурни!

за нас
1

Индустриската компанија МИТ-ИВИ е подружница за надворешна трговија на Кужоу Донгкинг хемикал копродукции, ООД Главните производи на домашниот пазар учествуваат со 97%. Компанијата се наоѓа во градот Кужоу, провинција ianиангсу, е хемиска компанија специјализирана за производство и управување со органски хемикалии, неоргански хемикалии, хемикалии за бои.

 

 

 

Гледај Повеќе